דצמבר 20, 2023

קישוט רכב חדש לסוכנויות רכב

יש לכם סוכנות רכב ורוצים לפנק את הקונה?

קניתם רכב במתנה ורוצים לקשט אותו?

מדוע לקשט רכב חדש לפני המסירה?

קניית רכב במתנה מרגשת הן את הקונה והן את מקבל המתנה. אם רכשתם רכב כמתנה ואתם רוצים למסור אותו מקושט, הפונפון מציע לכם שירות מפנק במיוחד – קישוט הרכב בסרטים ופונפונים לקבלת תוצאה יפה ועכשווית. הוספה של קישוט לרכב משלימה את התמונה ומוסיפה לחוויה. אנחנו נקשט את הרכב באופן אלגנטי, מקצועי ומכובד, אצלכם בבית או בכל כתובת שתבחרו במרכז הארץ.

כמה עולה קישוט בבית הלקוח?

מחיר קישוט רכב חדש עם סרטי קישוט אדומים / לבנים + פונפון גדול (אחד או שניים) מתחיל ב-400 ש"ח. הקישוט נעשה ע"י מקשט מקצועי ומנוסה בבית הלקוח או בסוכנות הרכב במרכז. ניתן להוסיף אלמנטים בתוספת תשלום. השקעתם סכום כסף גדול ברכישת הרכב? הוסיפו עוד 400 ש"ח ותמסרו אותו כאריזת מתנה. 

אפשרויות לבחירתכם

אופציה א' – חיבור סרט אדום או לבן ברוחב 5 ס"מ לאורך הרכב (הסרט נפרש פעם או פעמיים לבקשתכם) + שני פונפונים גדולים בקוטר של 30-40 ס"מ הממוקמים בקדמת הרכב ובחלקו האחורי. הפונפונים עשויים בעבודת יד. אפשרות להוספת אלמנטים בתשלום.

ערכה לקישוט עצמי – 250 ש"ח.

ערכה + קישוט בבית הלקוח – החל מ-400 ש"ח.

קישוט רכב למתנה

אופציה ב' – חיבור סרט אדום או לבן ברוחב 5 ס"מ לאורך הרכב + סרט לרוחב (נקשר מעל הגלגלים הקדמיים) והתקנת פונפון גדול בקוטר של 30-40 ס"מ בנקודת החיבור בין הסרטים על מכסה המנוע ופונפון נוסף מעל מספר הרכב. אופציה להתקנת הפונפון השני באחורי הרכב. ראו תמונות. אפשרות להוספת אלמנטים בתשלום.

ערכה לקישוט עצמי – 250 ש"ח.

ערכה + קישוט בבית הלקוח – החל מ-400 ש"ח.

קישוט רכב מתנה ברעננה כפר סבא

קישוט רכב מתנה בהרצליה הוד השרון רמת השרון

בהזמנת 3 ערכות קישוט ב- 750 ש"ח – הגעה וקישוט במרכז ללא תוספת מחיר.

ערכת קישוט רכב חדש נמכרת במחיר מוזל בסך 250 שח לרכב, ללא התקנה. בהזמנת שלוש ערכות קישוט בסך 750 ש"ח – הגעה וקישוט שלושה רכבים במרכז ללא תוספת מחיר.

מקשט מקצועי ואדיב מגיע לסוכנות הרכב, ומקשט את הרכבים במקום. בהשקעה קטנה תוכלו למסור ללקוח רכב מקושט שיעצים את חוויית הקניה ויגדיל את שביעות רצון הקונה. 

הזמינו עכשיו קישוט רכב חדש אצלכם בסוכנות או בבית