יוני 16, 2011

אודות

"הפונפון" קישוטי רכב הוקם ב- 2009 והוא מייצר ומשווק ערכות מוכנות לקישוט רכב. "הפונפון" מתמחה בקישוט רכב לחתונה באתר הלקוח וקישוט רכב חדש בסוכנויות רכב במרכז ובשרון באמצעות מקשטי רכבים מיומנים. כמו כן "הפונפון" מוכר ספרי הדרכה דיגיטליים בעברית ואנגלית.

"הפונפון" משתמש בחומרים איכותיים לייצור ערכות קישוט שהוכיחו את עמידותם באלפי רכבים מקושטים. שיטת חיבור הקישוט לרכב מבוססת על קשירה מאובטחת ולא על ניירות דבק, מה שמבטיח שהקישוטים אינם עפים באמצע הדרך. כל הקישוטים מיוצרים בעבודת יד כאן בארץ והם נעשים מסרטים ואלמנטים נוספים.

למה הפונפון?

"הפונפון" מציע קישוטי רכב מודרניים במחיר הוגן ומספק שירות מפנק עד בית הלקוח. "הפונפון" מייצר מגוון דוגמאות של קישוטים המותקנים על הרכב תוך 30 דקות. קישוטי הרכב מוצמדים בקשירה ייחודית, ללא ניירות דבק ופרחים העלולים לגרום לנזק. בגמר השימוש הקישוט נגזר מהרכב ולא משאיר סימנים.

"הפונפון" נותן שירותי קישוט בבית הלקוח במרכז ובשרון וחוסך ללקוחותיו זמן על המתנה בחנויות פרחים. "הפונפון" מגיע לבית הלקוח בשעה הנקבעת מראש ומאפשר לבעל הרכב להתפנות לעיסוקיו. "הפונפון" מייצר ערכות קישוט לרכב חדש ונותן שירותי קישוט בסוכנויות הרכב או בבית הלקוח במרכז ובשרון.

ערכות קישוט להתקנה עצמית

"הפונפון" מציע שתי דוגמאות של ערכות קישוט רכב להתקנה עצמית חווייתית ב- 250 ש"ח. התקנה עצמית של הערכה חוסכת ללקוחות את עלות הגעת המקשט המגיע עד הבית. רוצים לחסוך? הזמינו ערכת קישוט רכב להתקנה עצמית.